K poskytování a vylepšování našich služeb využíváme funkční, analytické a marketingové soubory cookie. Kliknutím na tlačítko "Povolit", souhlasíte se zásadami cookies umožníte jejich ukládání.

Zavřít Povolit

FAQ

 

V této sekci nalezneš nejčastejší otázky studentů a doučovatelů, se kterými se setkáváme. Pokud bys měl nějaký dotaz, který zde chybí, kontaktuj nás a my ti ho rádi zodpovíme.

Časté dotazy - studentů

Doučovatel nepotvrdil lekci

Pokud doučovatel z nějakého důvodu nepotvrdil lekci, nemusíš mít žádné obavy. Kredity ti budou v plné výši vráceny zpět na účet.

Hodnocení doučovatele

Po skončení lekce můžeš doučovatele ohodnotit. Poděl se o svou zkušenost s doučováním s ostatními studenty.

Jak funguje kalendář?

Kalendář slouží k zapisování lekcí. Jsou v něm zobrazeny volné termíny, na které se můžeš přihlásit. Pro zapsání na termín je potřeba mít na svém účtu dostatečný počet kreditů.

Jak funguje zápis lekce?

Na lekci se zapíšeš pomocí kalendáře. Po zapsání dojde k zablokování částky, která odpovídá částce uvedené v profilu doučovatele. Pokud doučovatel potvrdí lekci, můžeš se těšit na setkání v domluvený čas.

Jak fungují kredity?

Kredity na našem portále slouží jako platící měna za uskutečněné lekce. V sekci "kredity" si můžeš zakoupit jeden z našich balíčku.

Jak mohu najít vhodného doučovatele?

Vhodného doučovatele můžeš najít dvěma způsoby. Prvním způsobem je zadání poptávky. Do poptávky uvedeš předmět, ze kterého hledáš doučování, a následně popisem blíže specifikuješ učivo, o které se jedná. Druhou možností je přímé oslovení doučovatele. Vybe

Jak probíhá připojení do videomístnosti?

Samotná lekce probíhá prostřednictvím videomístnosti. Pět minut před lekcí se ti zobrazí upozornění o blížící se lekci. Kliknutím na tlačítko "Přesměrovat" dojde k připojení do videomístnosti. Následně stačí vyčkat na připojení doučovatele a můžete začít.

Jak si domluvím termín lekce s doučovatelem?

Na termínu lekce se s doučovatelem můžeš domluvit prostřednictvím zpráv nebo pomocí kalendáře.

Jak založit účet?

Studentský účet založíš velmi snadno. Stačí kliknout nahoře v hlavičce webu na tlačítko "Registrace".

Je registrace zpoplatněna?

NE! Registrace studentského účtu je na našich stránkách je zcela zdarma. Zpoplatněny jsou pouze lekce, které si domluvíš s doučovateli.

Mohu dohledat záznam lekce?

Lekce nejsou nijak zaznamenávány. Nicméně doučovatel po skončení lekce uloží tabuli a tento soubor ti nasdílí do tvého profilu. Tímto způsobem se můžeš k probíranému učivu kdykoliv vrátit.

Mohu zarezervovanou lekci zrušit?

Ano, domluvenou lekci můžeš z jakéhokoliv důvodu bezplatně zrušit 8 hodin před uskutečněním. Pokud se rozhodneš lekci zrušit méně než 8 hodin před uskutečněním, bude ti vráceno 50% částky. Zbylá částka putuje k doučovateli jako storno poplatek.

Průběh lekce

Během lekce ti doučovatel sdílí obrazovku a oba máte přístup k tabuli, na kterou můžete společně psát. Veškeré učivo uvidíš krásně před sebou z pohodlí tvého domova.

Časté dotazy - doučovatelů

Dostal jsem pozvánku ke schůzce, jak schůzka probíhá?

V dohodnutý termín se společně spojíme a probereme vše, co se týká tvého doučování. V případně schody našich názoru dojde k zaškolení. Ukážeme ti celý portál a veškeré funkce, které můžeš jako doučovatel využívat.

Jak dlouho trvá vyhodnocení registrace?

Vyhodnocení registrace trvá obvykle týden. Po uplynutí tohoto období ti na e-mailovou adresu kterou jsi uvedl zašleme informace ohledně dalšího postupu.

Jak založit účet?

Doučovatelský účet si můžeš založit prostřednictvím "Registrace doučovatele", kterou nalezneš v patičce webu nebo hned na úvodní stránce pod odkazem "Stát se doučovatelem".

Proč je součástí registrace formulář?

Na základě tohoto formuláře jsme schopni vyhodnotit, zda splňuješ kritéria, podle kterých si vybíráme doučovatele.

Proč se stát doučovatelem?

Zakládáme si na uzavřené komunitě lidí, kteří společně sdílejí své názory a myšlenky. Nekonkurujeme si; spíše naopak se snažíme vzájemně podporovat, aby výsledek naší práce byl co nejlepší. Díky tomu vzniká úžasná atmosféra postavená na důvěře a vzájemném

Provizní systém

Aby portál mohl fungovat a rozvíjet se, je potřeba financování. Portál je převážně financován prostřednictvím provizí z proběhlých lekcí. Po každé doučovací lekci je stržena provize ve výši 15%. V případě aktivního předplatného je provize snížena na 11%.

Kontakt