K poskytování a vylepšování našich služeb využíváme funkční, analytické a marketingové soubory cookie. Kliknutím na tlačítko "Povolit", souhlasíte se zásadami cookies umožníte jejich ukládání.

Zavřít Povolit

VZDĚLÁVÁNÍ PŘIZPŮSOBENO DOBĚ

Váháte nad tím zda kurzy zakoupit?

Recenze studentů

Aktuálně nabízíme


Kurz matematiky na přijímací zkoušky


Proč jsme ta nejlepší volba pro Vás?


Jasný plán

Kurz obsahuje veškeré učivo, které je potřeba ke zvládnutí didaktického testu z matematiky. Jednotlivé kapitoly na sebe navazují a vytvoří jasný a logický plán pro studenty. Každá lekce a cvičení má své místo a smysl v celkovém procesu přípravy.

Dlouholeté zkušenosti

S přípravou na přijímací zkoušky máme několikaleté zkušenosti. Připravili jsme desítky studentů na jejich cestu k úspěchu. Nyní je čas předat naše know-how a klíčové aspekty i Vám.

Nejsi v tom sám

K našim kurzům patří i aktivní komunita, kde ti rádi pomůžeme s tvými otázkami a kde získáš možnost najít nové kamarády se stejnými cíly. V procesu přípravy nejsi nikdy sám. Máš podporu a sdílené zkušenosti ostatních studentů, kteří procházejí stejným procesem jako ty.

Recenze od studentů

Tadeáš H.

Kurzy mi dost pomohly protože bych se na to sám takhle dobře určitě nepřipravil a taky bylo hodně dobré že jsem tam byl jen já a ne třeba ostatní spolužáci, celkově mě tyto kurzy dobře připravily a neměl jsem problém napsat oba dva didaktické testy na minimálně 30 bodů doporučuji všem.

Pavel P.

S vyučováním, respektive doučováním, jsem byl spokojen. Filip vypadal sympaticky. Vysvětloval to lidsky a tak, abych tomu rozuměl. Vždy, když jsem něco nevěděl, mohl jsem se zeptat a Filip mi vždy vyhověl a vysvětlil. I díky videím jsem se zvládl dostat na SŠ. Děkuju mnohokrát.

Max Š.

Uckoeu mi s přípravou na přijímací řízení moc pomohlo, jak dobrým vysvětlením úloh tak i pravidelným vydáváním videí. Přijímací řízení jsem nakonec udělal hned na poprvé, také díky dobrému výsledků z matiky, který by bez uckoeu asi tak dobrý nebyl. Tímto bych chtěl poděkovat a popřát hodně zdaru do budoucna.

Marek V.

Kurzy překonaly všechna má očekávání! Filip je odborník se skvělým přístupem, materiály byly užitečné a srozumitelné. Díky nim jsem získal potřebné znalosti a sebevědomí pro úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek. Vřele doporučuji každému, kdo chce efektivně a rychle připravit.

Lucie K.

Kurzy byly naprosto skvělé! Přístup lektora byl velmi podporující. Materiály byly detailní a dobře strukturované, což mi umožnilo rychle se zlepšit. Díky těmto kurzům jsem úspěšně prošla přijímacími zkouškami. Doporučuji všem, kteří hledají kvalitní přípravu.

Zobrazit nabídku

Nejčastější otázky

Jak kurz funguje?

Matematický kurz funguje online v rámci studentského účtu. Studentský účet můžeš získat registrací, která je zcela zdarma. Kurz je navržený tak, aby ti poskytl maximální přípravu potřebnou pro úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek. Kurz můžeš sledovat odkudkoliv, podmínkou je připojení k internetu, kurzy zatím nelze sledovat bez přístupu k internetu, ani je stáhnout do lokálního zařízení.

Na jak dlouho získám ke kurzu přístup?

Zakoupený kurz ti bude k dispozici po dobu 1 kalendářního roku. Po tuto dobu, máš neomezený přístup.

Co když dojde k aktualizaci kapitol či poznámek?

Aktualizace kurzu jsou zahrnuty v nákupní ceně. Jakékoliv změny v obsahu kurzu během období, kdy jej máš k dispozici, se automaticky aktualizují ve tvé verzi. Díky tomu budeš mít stále přístup k nejnovějšímu obsahu kurzu.

Jak si mohu kurz objednat?

Můžeš si vybrat z několika způsobů: Kartou online (přes GoPay) - platba trvá pár sekund - přístup ke kurzům budeš mít ihned po jejím dokončení Online bankovním převodem (přes GoPay) - platba trvá také pár sekund - přístup ke kurzům budeš mít ihned po jejím dokončení

Co když něčemu nebudu rozumět?

Pokud nebudeš rozumět některému z příkladů nebo vysvětlované látce a máš zakoupený kompletní balíček, můžeš se na mě kdykoliv obrátit prostřednictvím komunity. Stačí napsat svůj dotaz, a já se ti budu snažit odpovědět.

Co je komunita?

Komunita je naše menší sociální síť, ke které dostanou přístup studenti s kompletním balíčkem. Mohou zde pokládat jakékoliv dotazy týkající se kurzu, přijímacích zkoušek či svých obav. Navíc v komunitě můžeš navázat kontakty s dalšími studenty, kteří se nacházejí ve stejné fázi přípravy jako ty. Díky tomu už v přípravě nebudeš muset být sám.